Pluskwy w mieszkaniu – co zrobić?

Pojawienie się w mieszkaniu niechcianych gości w postaci robaków nigdy nie jest pomyślnym sygnałem dla domowników. Zwłaszcza jeśli są to pluskwy, problem może być naprawdę poważny. Te żywią się bowiem krwią, podobnie jak komary, przez co chętnie nas gryzą, co ma efekty podobne jak ugryzienie przez komara. O wiele większym problemem są jednak przenoszone zarazki, które mogą spowodować poważne choroby. more „Pluskwy w mieszkaniu – co zrobić?”

Profesjonalne wykonywanie badań USG w Krakowie – Specjalistyczne Gabinety Rosemedica.

Rosemedica to krakowskie Gabinety Specjalistyczne oferujące leczenie ginekologiczne, jak również przeprowadzające różnego rodzaju badania USG. Usługi oferowane przez zespół fachowców dostosowane są do potrzeb oraz oczekiwań każdego klienta, a doświadczenie i zaangażowanie lekarzy pozwala odbyć komfortową wizytę i terapię. more „Profesjonalne wykonywanie badań USG w Krakowie – Specjalistyczne Gabinety Rosemedica.”

Tylko grypa?! Zażyj cudowny eliksir!

„To była tylko zwykła grypa”, usłyszałam kilka lat temu głos tęgiej kobiety siedzącej na białym krześle szpitalnego korytarza. „A wystarczyło się zaszczepić!”- dodała sama do siebie. Przeprosiłam i zapytałam, o czym mówi, bo to sezon, gdy grypa szaleje. Dowiedziałam się, ze jej dwudziestoletni siostrzeniec, sportowiec dbający o zdrowie, właśnie trafił do szpitala z zapaleniem mięśnia sercowego. Według mojej rozmówczyni winą było to, że się nie zaszczepił w porę i stąd te powikłania. Zaczęłam wtedy zastanawiać się, czy nie ma sposobów, aby uodpornić mój organizm na wirusa. Po powrocie do domu zaczęłam przeglądać internet. Co do szczepionki, to zdania były bardzo podzielone. Szukałam jednak cierpliwie dalej alternatywnych sposobów walki z sezonowymi wirusami i aby nie wystąpiły powikłania. Wreszcie internet nagrodził moją cierpliwość. Skromna strona podawała, iż sporządzić trzeba specjalny eliksir. more „Tylko grypa?! Zażyj cudowny eliksir!”