Listwy Mardom Decor – zróżnicowana oferta

Mardom Decor to firma zajmująca się produkcją sztukaterii. Jednym z jej produktów są listwy ozdobne. Produkty tej marki są odporne na wodę, lekkie i trwałe. Listwy to zróżnicowana grupa wyrobów. Jest ich kilka rodzajów, a każdy typ to wiele wzorów, tak by do każdego wnętrza móc coś wybrać.

Listwy przypodłogowe i ścienne

Wśród produktów Mardom Decor można znaleźć listwy przypodłogowe. Jest to element wykańczający podłogę, który warto dać, jeśli wykłada się ją panelami. Maskują przerwę między panelami a ścianą. Mają znaczenie praktyczne, ale pełnią też rolę ozdobną. Dlatego warto je wybierać, mając na uwadze to, jak chce się zaaranżować wnętrze. Powinny pomagać uzyskać wybrany efekt.

Druga ważna grupa produktów to listwy ścienne. Ich znaczenie jest wyłącznie dekoracyjne. Ścienne listwy Mardom Decor podnoszą estetykę wnętrza. Nadają aranżacji bardziej przyjazny charakter. Umieszcza się je poziomo. Służą więc listwy sztukateryjne także temu, by powiększyć wnętrze optycznie.

Eleganckie listwy sufitowe

Popularnym typem sztukaterii są listwy przysufitowe. To najchętniej wybierany tego rodzaju produkt zaraz po listwach podłogowych. W ofercie Mardom Decor są i listwy umieszczane na łączeniu sufitu i ściany. Zaletą jest duży ich wybór. Można znaleźć idealne do wnętrz minimalistycznych i do tych, które zachwycają przepychem. Do każdego nowoczesnego i klasycznego wnętrza znajdzie się idealne listwy. A warto poszukać, bo z listwami przy suficie wnętrze staje się o wiele bardziej eleganckie.

Inne rodzaje listew Mardom Decor

Na suficie umieścić można także inne rodzaje listew. I one także są w ofercie tej firmy. To listwy karniszowe oraz oświetleniowe. Te pierwsze mają za zadanie ukrywać karnisz. Jeśli nie prezentuje on się dobrze, nie jest ozdobą wnętrza, to warto go zamaskować. Szeroka listwa karniszowa ukryje ten element. Będzie widać tylko ją, a listwa taka jest ozdobą. Druga grupa, czyli listwy oświetleniowe, to produkt, dzięki któremu można mieć efektowne oświetlenie w pokoju. Za listwami ukrywa się oświetlenie LED. To dodatek, który sprawia, że wnętrze staje się nastrojowe i atrakcyjne.

Listwy ozdobne mają różny styl. Są mocno zdobione i minimalistyczne. Wybierają dla siebie listwy Mardom Decor osoby o bardzo różnych gustach. Do wnętrz nowoczesnych, skromnych i minimalistycznych wybiera się sztukaterię gładką i ciekawie profilowaną. Do aranżacji klasycznych oraz pełnych przepychu można wybrać elementy z ornamentami. Sztukateria tej marki jest znana i ceniona. Listwy mogą więc służyć bardzo długo.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?