Doskonały materac gwarancją najwyższej jakości wypoczynku

Ze względu na coraz intensywniejsze życie i mnogość aktywności, których jesteśmy wykonawcami, wysokiej jakości wypoczynek i sen są niezbędne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia oraz prawidłowego funkcjonowania organizmu. Mają one bezpośredni wpływ zarówno na naszą kondycję fizyczną jak również znajdują wyraźne odbicie w codziennym samopoczuciu. Aby zapewnić sobie odpowiednie warunki do relaksu warto więc wyposażyć się w wysokiej jakości materac, który zapewni nam najwyższą jakość snu i odpoczynku.

Materac z najwyższej półki

Doskonałym wyborem, spełniającym wszelkie kryteria jakościowe, jest materac Mind Impression PerDormire. Został on zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach, dla których idealny sen odgrywa szczególnie ważną rolę w życiu.

Materac został wykonany z najwyższej jakości materiałów według innowacyjnych rozwiązań projektowych, dzięki czemu zapewnia najwyższy komfort i satysfakcję z użytkowania. Na szczególna uwagę zasługuje tzw. leniwa pinka Visco Mind maksymalizująca poczucie komfortu. Dodatkową zaletą materaca jest są jego prozdrowotne właściwości.

 

Najwyższa jakość wykonania

Od strony wizualnej materac Mind Impression PerDormire jest doskonałym reprezentantem eleganckiego włoskiego designu, nadającego mu charakteru nowoczesności. Jego budowa składa się z dwóch zasadniczych części. W górnej warstwie tworzy go pianka wiskoelastyczna, natomiast dolną część stanowi zimna pianka zapewniająca stabilną i dostosowaną do anatomii ciała podstawę. Leniwa pianka w górnej warstwie materaca charakteryzuje się zdolnością do aktywnego dopasowywania się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury, dzięki czemu posiada właściwości ortopedyczne. Przekłada się to bezpośrednio na naszą dobrą kondycje fizyczną oraz doskonałe samopoczucie.

 

Zaawansowanie technologiczne

Szczególnym elementem budowy materaca Mind Impression PerDormire jest pianka Visco Mind. Jest to rodzaj otwarto komórkowej pianki, która zmienia swoja twardość pod wpływem temperatury ciała i dopasowuje do niego swój kształt. Warstwa Waterfoam odznaczająca się silną ergonomią zapewnia z kolei odpowiedni poziom podtrzymania ciała decydując o solidności całej konstrukcji.

Istotnym rozwiązaniem z punktu widzenia jakości snu oraz wybitnych właściwości ortopedycznych, jest również podział materaca na 7 stref twardości. Tworzą one idealne warunki dla naszego kręgosłupa oraz w sposób znaczący poprawiają komfort. Należy dodać, iż materac posiada atest potwierdzający właściwości medyczne.

Dodatkowo materac Mind Impression PerDormire wykorzystać można w połączeniu ze stelażem z regulacją manualną lub elektryczną. Warto także wspomnieć o pokrowcu Nanotex, którego włókna wykonane zostały w nanotechnologii z efektem teflonowym, co zapobiega przedostaniu się wilgoci pod pokrowiec. Jest on zatem doskonałą ochrona dla materaca i pozwala utrzymać do w doskonałym stanie przez bardzo długi okres użytkowania.

Zakup materaca obejmuje 10 lat gwarancji.

 


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?