Profesjonalne wykonywanie badań USG w Krakowie – Specjalistyczne Gabinety Rosemedica.

Rosemedica to krakowskie Gabinety Specjalistyczne oferujące leczenie ginekologiczne, jak również przeprowadzające różnego rodzaju badania USG. Usługi oferowane przez zespół fachowców dostosowane są do potrzeb oraz oczekiwań każdego klienta, a doświadczenie i zaangażowanie lekarzy pozwala odbyć komfortową wizytę i terapię.

Oferta firmy Rosemedica:

Usługi ginekologiczne:

– konsultacje ginekologiczne,

– leczenie niepłodności,

– laserowe leczenie nadżerek,

– cytologia,

– leczenie endriometriozy,

– ginekologia dziecięca, i inne

Usługi położnicze:

– kompleksowe prowadzenie ciąży – od poczęcia do narodzin

Usługi ginekologii estetycznej:

– laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu,

– rewitalizacja okolic intymnych

– usunięcie błony dziewiczej,

Usługi medycyny estetycznej:

– laserowa redukcja przebarwień, blizn, rozstępów,

– leczenie chrapania,

– fotoodmładzanie, laserowe odmładzanie

– inne,

Usługi Ultrasonograficzne:

– USG ginekologiczne,

– USG ciąży,

– USG prostaty, jąder,

– USG piersi,

– USG jamy brzusznej,

– USG genetyczne 3D4D,

– inne.

Doświadczenie i wysoka jakość – jako czynniki wyróżniające Gabinety Rosemedica.

Gabinety Rosemedica wykonujące usługi ginekologiczne i USG w Krakowie charakteryzują się niezwykłą jakością wykonywanych działań. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, zaangażowaniu personelu, wykorzystywaniu innowacyjnych metod i technik, wszystkie przeprowadzane terapie są wielce skuteczne, a zarazem komfortowe, bezpieczne i bezbolesne.  Załoga firmy dba o komfort każdego pacjenta, jak również stara się zdobyć jego zaufanie, dzięki czemu możliwe jest dobranie odpowiedniej i najskuteczniejszej terapii.

Technologie stosowane przez Rosemedica.

Specjalistyczne Gabinety Resemedica stosują najnowocześniejsze technologie oraz wykorzystują innowacyjne metody i techniki terapii. Kompleksowo przeprowadzone badania USG w Krakowie oparte są na działaniach związanych z najnowocześniejszym sprzętem, który podwyższa jakość badań i zabiegów.

Wykorzystanie Ultrasonografu Voluson 730 Expert daje możliwość uzyskania przejrzystego obrazu, który jest niezwykle potrzebny przy badaniach prenatalnych, położniczych i ginekologicznych. Dzięki wbudowanemu unikatowemu trybowi 3D Viev obraz ukazywany jest w postaci animacji 3D w czasie rzeczywistym. Tak rozwinięta technologia umożliwia przeprowadzanie skutecznych i szczegółowych badań. Dzięki możliwościom najnowocześniejszych sprzętów, a także umiejętnościom i wiedzy specjalistów możliwe jest przeprowadzanie badan oraz kontrolowanie stan zdrowa płodu, a także wykonywanie różnego rodzaju profesjonalnych działań przeznaczonych dla każdego człowieka.

 

 

 

 

 

 


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?